Достапни линкови

Како тивкиот џин го освојува Балканот?


Како тивкиот џин го освојува Балканот?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

Можноста Кина да ги искористи своите инвестиции за политички цели го замислија Брисел, а дел од европските политичари сериозно си го поставија прашањето - Што се крие зад кинеските инвестиции во Македонија, Србија, Грција, БиХ, Црна Гора...?

Категории

XS
SM
MD
LG