Достапни линкови

Политичка романса за нов сојуз?


Политичка романса за нов сојуз?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Економската и воената соработка, како и речиси истиот однос кон Запад не се единствените факти кои навестуваат нов сојуз на Русија и Кина. Експертите велат дека има нешто уште подлабоко - политичка романтика на Путин и Џипинг.

XS
SM
MD
LG