Достапни линкови

Москва крои план за големо враќање на Балканот?


Москва крои план за големо враќање на Балканот?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Русија не сака пад на груевизмот во Македонија и сака нестабилен Балкан за полесно да се врати во регионот со своето политичко антизападно влијание, за што имаат нов план и само демнат шанса, оценуваат политичари, експерти и регионални аналитички центри.

Категории

XS
SM
MD
LG