Достапни линкови

Уцени, силувања, самоубиства: Индустрија со секс-веб камери во Киргистан


Уцени, силувања, самоубиства: Индустрија со секс-веб камери во Киргистан
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:57 0:00

Истражувањето на РСЕ за бизнисот со секс веб-камери во живо откри како младите жени од таа индустрија во Киргистан се злоупотребувани, уценувани, па дури и силувани, а имало и најмалку 2 самоубиства. Ова е исповед на луѓе од „порнографските студија“. Содржината на видеото може да биде вонемирувачка

Категории

XS
SM
MD
LG