Достапни линкови

Полигамија во Киргистан


Полигамија во Киргистан
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Во Киргистан, полигамијата не е дозволена, но не е ретка појава, па дури и државни функционери да имаат по повеќе жени.

Категории

XS
SM
MD
LG