Достапни линкови

Кај кого е клучот за „новото нормално“?


Кај кого е клучот за „новото нормално“?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:53 0:00

Ние сме едни од најпогодените од негативните ефекти на пандемијата, но и едни од оние кои најлесно се прилагодија, велат младите. Ги научивме новите техники, ги совладавме новите услови, знаеме како понатаму... Затоа, во најновата дебата на „Слободоумни“ велат: Ние го имаме клучот за новото нормално

Категории

XS
SM
MD
LG