Достапни линкови

Анти-ковид мерки за младите - Есап без крчмар?


Анти-ковид мерки за младите - Есап без крчмар?
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:03 0:00

Голем дел од младите велат дека кога се прекршуваат анти-ковид мерките, прстот најмногу се вперува во нив, а кога се носат мерки за справување со последиците од пандемијата ретко „кој ги есапи“ и во Македонија и во регионот. На таа тема дебатираат младите од регионот во ова издание на „Слободоумни“

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG