Достапни линкови

Лица со попречености како модели на ревија во Њујорк


Лица со попречености како модели на ревија во Њујорк
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Над 70 луѓе со попречености беа модели на модната недела во Њујорк. Тие носеа парчиња на брендови кои ги прикажаа своите први адаптирани колекции, на ревија одржана на 13 септември.

Категории

XS
SM
MD
LG