Достапни линкови

Карантинот – шанса за професионално подобрување


Карантинот – шанса за професионално подобрување
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Естонскиот одач по јаже, Јан Росе, го искористи времето дома да вежба и да се подобри. Но, за да вежба, прво изгради „вежбална“ во својот двор со различни јажиња за различни вештини.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG