Достапни линкови

Смеат ли младите да се „мешаат во политиката“ на Балканот?


Смеат ли младите да се „мешаат во политиката“ на Балканот?
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:52 0:00

Млади од Македонија и регионот во „Слободоумни“ дебатираат дали во меѓудржавните односи треба да „шефуваат“ политичарите и политиката или мора да се „замешаат“ и младите и културата, образованието, уметноста...

Категории

XS
SM
MD
LG