Достапни линкови

Руска пандорина кутија за Македонија пред вратата на НАТО?


Руска пандорина кутија за Македонија пред вратата на НАТО?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Вратите на Македонија кон НАТО и ЕУ ѝ се отворени, но Москва нема да мирува, предупредуваат експертите и додаваат дека годинава еден од адутите на Кремљ ќе биде „сеење нови стравови со стари идеи“.

Категории

XS
SM
MD
LG