Достапни линкови

Возачка на рикша ги воодушевува туристите во Токио


Возачка на рикша ги воодушевува туристите во Токио
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Полека и внимателно кревајќи ја рикшата пред да почне да трча низ улиците на Токио, Јука Акимото ги шета туристите влечејќи црна количка на две тркала за тие да уживаат во глетките во областа Асакуса - едно од најпопуларните туристички места во Јапонија.

Категории

XS
SM
MD
LG