Достапни линкови

Има 2 години, a веќе готви за 1 милион следбеници на ТикТок


Има 2 години, a веќе готви за 1 милион следбеници на ТикТок
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Двегодишниот Либанец, Лиам Ел Хадад, познат и како „Готвачот Попо“ , подготвува рецепти со својата мајка за повеќе од милион следбеници на социјалните мрежи.

Категории

XS
SM
MD
LG