Достапни линкови

Кукли со Даунов синдром за поголема видливост и поврзување


Кукли со Даунов синдром за поголема видливост и поврзување
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Сириска компанија произведува и продава кукли кои имаат карактеристики на лица со Даунов синдром, давајќи ѝ поголема видливост на често маргинализираната група во општеството.

Категории

XS
SM
MD
LG