Достапни линкови

Иновациите на Стефан од „штипскиот batcave"


Иновациите на Стефан од „штипскиот batcave"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Во еден штипски подрум, младиот Стефан создава машини, дизајнира, изработува и тестира печатени плочки и се надева дека еден ден неговите иновации од „batcave-от", како што тој го нарекува подрумот, би можеле да го лансираат до вселената.

Категории

XS
SM
MD
LG