Достапни линкови

Кога на прв одмор без мама и тато?


Кога на прв одмор без мама и тато?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Која е најсоодветна возраст за прв одмор со друштвото, без надзор на мама и тато и дали е подобро тогаш да се летува дома или да се патува преку граница? Одговор на овие прашања ни дадоа младите кои ги сретнавме во центарот на Скопје.

Категории

XS
SM
MD
LG