Достапни линкови

Секој ќош со друштвени игри, но не се за играње


Секој ќош со друштвени игри, но не се за играње
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Французинка започнала пред четири години да продава реставрирани друштвени игри. Продала илјадници и ужива во рестраврирањето, но нејзиниот дом е „окупиран“ од илјадници кутии друштвени игри.

Категории

XS
SM
MD
LG