Достапни линкови

Баба гејмерка со 300 илјади следбеници


Баба гејмерка со 300 илјади следбеници
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Хамако Мори, 90 годишна баба од Јапонија, секојдневно ги вежба прстите за да игра подобро видео игри. Веќе 40 години игра видео игри и денеска го држи гинисовиот рекорд за најстара „стримерка“ на видео игри.

Категории

XS
SM
MD
LG