Достапни линкови

Коронавирус: како се пренесува?


Коронавирус: како се пренесува?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Еве уште едно анимирано потсетување за тоа како новиот вид коронавирус кој ја предизвикува болеста ковид-19 лесно се пренесува.

Категории

XS
SM
MD
LG