Достапни линкови

Во ресторан одвоени со плексиглас


Во ресторан одвоени со плексиглас
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Од први јуни во Италија ќе бидат отворени рестораните, но со посебни мерки за дистанцирање. Сопствениците се подготвуваат за отворање според новите услови. Како ќе изгледа тоа?

Категории

XS
SM
MD
LG