Достапни линкови

Предизвик за домашен час по физичко


Предизвик за домашен час по физичко
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Актуелната епидемија на коронавирусот наложи седење дома за сите. Меѓутоа, на социјалните мрежи се споделуваат различни предизвици за што да се прави дома. Меѓу нив е и кампањата, или предизвикот, за физичка кондиција на Федерацијата на училишни спортови.

Категории

XS
SM
MD
LG