Достапни линкови

Нестабилноста на Балканот како оружје во рацете на Путин


Нестабилноста на Балканот како оружје во рацете на Путин
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Москва не се грижи за просперитетот на Македонија, Србија, БиХ..., бидејќи ѝ треба нестабилен Балкан за да ги оствари своите цели кои немаат врска со мир и безбедност, заклучија дел од учесниците на Форумот за безбеднсот во Белград, а се сложуваат и поголемиот дел од македонските експерти

Категории

XS
SM
MD
LG