Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде претежно сончево. Ќе дува слаб, до умерен северен ветер. Утринската температура се движи од 2 до 9 степени, а дневната во интервалот од 12 до 19 степени. Во Скопје ќе биде претежно сончево со слаб до умерен северен ветер.
XS
SM
MD
LG