Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло, со мала локална облачнаст и слаб ветер од југозападен правец. Утринската температурата се движи од минус два до три степени, а дневната од 19 до 24 степени.

Во Скопје и околината слично време со температура до 24 степени.
XS
SM
MD
LG