Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето ќе биде сончево. Повремено ќе дува слаб ветер претежно со променлив правец.Утринската температура ќе биде во интервал од седум до 15, а дневната од 25 до 32 степена.Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец.Утринската температура до 13, а дневната ќе достигне до 30 степени.
XS
SM
MD
LG