Достапни линкови

Уапсена иранска реформистка


Иранска реформистичка интернет страница објави дека властите уапcиле позната реформистка и со тоа продолжуваат да казнуваат противниците на реизборот на претседателот Махмуд Ахмадинеџад.
Активистката Азар Мансури е уапсена синоќа.
XS
SM
MD
LG