Достапни линкови

Натпревар во рамките на Лигата на шампиони во Рим


Денеска на стадионот во Рим ќе биде одлучено кој фудбалски клуб ќе го носи епитетот најдобар во Европа, на натпреварот во рамки на Лигата на шампионите. За титулата ќе се борат Манчестер Јунајтед и Барселона. Манчестер досега три пати го има освоено трофејот, а Барселона два пати.
XS
SM
MD
LG