Достапни линкови

Аризона: Мајк Тајсон призна дека управувал возило под дејство на кокаин


Поранешниот боксерски шампион Мајк Тајсон призна дека поседувал и оти управувал возило под дејство на кокаин. Тајсон беше уапсен во Декември минатата година во Аризона каде возел по посета на ноќен клуб. Тој се соочува со казна затвор над 4 години.
XS
SM
MD
LG