Достапни линкови

Следиш политика или тоа е само за „стари“?


Следиш политика или тоа е само за „стари“?
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:56 0:00

Дали младите се интересираат за политика? Читаат ли вести? Имаат ли став за најактуелните случувања или, пак, можеби сакаат и директно да се вклучат, а немаат или не знаат како? Дали политиката е само за „стари“? Сето ова во најновата епизода на „Слободоумни“ на РСЕ

Категории

XS
SM
MD
LG