Достапни линкови

Легализација на истополови бракови?


Легализација на истополови бракови?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Мислењата за легализација на истополовите бракови во Македонија се силно поларизирани меѓу традицијата и либералните сфаќања. Што велат младите на оваа тема во дебатата на „Слободоумни“?

Категории

XS
SM
MD
LG