Достапни линкови

За младите „Среќна нова“ или „лански опашки“?


За младите „Среќна нова“ или „лански опашки“?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:31 0:00

Што очекуваат младите да се промени во новата 2022 година? Што би пренеле од лани во оваа година? Може ли 2022 да е посреќна за нив? Одговорите се во дебатата во најновата епизода од „Слободоумни“ на Радио Слободна Европа

Категории

XS
SM
MD
LG