Достапни линкови

Долгорочни здравствени проблеми по Ковид


Долгорочни здравствени проблеми по Ковид
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Три примери од Белград за здравствените проблеми и по неколку месеци од прележан Ковид. Епидемиолози тврдат дека единствен начин за превенција и побрзо заздравување е вакцината.

Категории

XS
SM
MD
LG