Достапни линкови

Пандемијата им ги скрати правата на младите


Пандемијата им ги скрати правата на младите
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:36 0:00

Многумина се погодени од пандемијата со ковид -19 и тоа здравствено, лично, економски, а една од категориите на кои им се скратија пари, едукација и дружби се младите И младите и во светот се жртви на пандемијата. Ја реобјавуваме ТВ темата првично објавена на 5 март, 2021.

XS
SM
MD
LG