Достапни линкови

Протест на противниците на вакцинацијата поради новите анти Ковид мерки


Протест на противниците на вакцинацијата поради новите анти Ковид мерки
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Граѓани под мотото “Стоп за одземање на слобода” протестираа вечерва на 15.08 2021 против новите мерки за спречување на ширењето на Ковид-19 кои утре стапуваат на сила. „Слобода без уцена“, „Мое тело мој избор“ преку транспарентите порачаа демонстрантите и извикуваа „Оставка“.

Категории

XS
SM
MD
LG