Достапни линкови

Дали сме безбедни на социјалните мрежи?


Дали сме безбедни на социјалните мрежи?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

Ми ги злоупотребија фотографиите од мојот профил... Приватниот разговор ми го споделуваат јавно... Зошто тоа го ставив на Инстаграм... Кому да се обратам? Кој да ми помогне? Ова е само еден сегмент од темата „Дали сме безбедни на интернет?“ на која младите дебатираат во оваа епизода на „Слободоумни“

Категории

XS
SM
MD
LG