Достапни линкови

Автомобил удри во толпа демонстранти во Вирџинија


Автомобил удри во толпа демонстранти во Вирџинија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Автомобил удри во толпа луѓе кои протестираа против белите националисти во американската држава Вирџинија на 12 август. Едно лице загина, Возачот веше уапсен и обвинет за убиство. (Evan Hen/Facebook via AP)

Категории

XS
SM
MD
LG