Достапни линкови

Автомобил удри во толпа демонстранти во Вирџинија


Автомобил удри во толпа луѓе кои протестираа против белите националисти во американската држава Вирџинија на 12 август. Едно лице загина, Возачот веше уапсен и обвинет за убиство. (Evan Hen/Facebook via AP)

XS
SM
MD
LG