Достапни линкови

Бизнисот се враќа во чудна нова нормалност

Продавниците, рестораните, кината и спортските настани се враќаат претпазливо во живот и покрај постојаната пандемија на коронавирус

Вчитај повеќе

16x9 Image

Гоце Атанасов

Со новинарство започна да се занимава за време на студиите по новинарство во Скопје. Работел во Млад борец, Нова Македонија, Македонската радио телевизија, А1 телевизијата и во Дојче Веле, а во Радио Слободна Европа е од започнувањето на емитувањето на македонски јазик.

Категории

XS
SM
MD
LG