Достапни линкови

Барби стана Босанка со помош на малата Есма


Барби стана Босанка со помош на малата Есма
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Единаесетгодишната Есма Гљива од Сараево, Босна и Херцеговина, прави традиционални балкански носии за барбики, надевајќи се дека ќе има интерес за нејзината „фолклорна Барби“ додека новиот филм „Барби“ е актуелен меѓу обожавателите ширум светот.

Категории

XS
SM
MD
LG