Достапни линкови

Автомобилски саем во Лос Анџелес - Иднината е електрична


Автомобилски саем во Лос Анџелес - Иднината е електрична
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Во Лос Анџелес, на еден најголемите автомобилски саеми во светот, оваа година, во фокусот се високотехнолошките и електрични возила. Овој 10-дневен настан ја слави својата 115-годишнина.

Категории

XS
SM
MD
LG