Достапни линкови

Би гледале ли филм во „Хорор кино“?


Би гледале ли филм во „Хорор кино“?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Оние што сакаат наплив на адреналин можат да доживеат застрашувачка филмска авантура во „Хорор киното“ во Дубаи. Посетителите велат дека не е толку страшен самиот филм колку што е предизвикувачка неизвесноста, бидејќи постојано очекуваш да те исплаши некој специјален ефект или маскиран актер.

Категории

XS
SM
MD
LG