Достапни линкови

Првиот официјален геј бар во Дубровник привлекува и стрејт гости


Првиот официјален геј бар во Дубровник привлекува и стрејт гости
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Првиот официјален геј бар на хрватското крајбрежје се отвори во Дубровник, Хрватска, минатиот месец. Брзо стекнал популарност, но не конкретно меѓу геј популацијата, бидејќи како што велат локалците, повеќето гости се стрејт.

Категории

XS
SM
MD
LG