Достапни линкови

Со астронаутски одела против КОВИД-19


Со астронаутски одела против КОВИД-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Бразилец во минатото бил излекуван од белодробна болест, па затоа сега поради коронавирусот одлучил да направи астронаутско одело за шетање за да се заштити од коронавирусот.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG