Достапни линкови

Коронавирус - што е ново во светот?


Коронавирус - што е ново во светот?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Во многу земји мерките на превенција олабавуваат и покрај предупредувањата дека пандемијата не е завршена. Вакцина се уште нема, а единствена позитивна работа е почистиот воздух во делови од светот со големо загадување.

Категории

XS
SM
MD
LG