Достапни линкови

Фризерите, козметичарите, трговците подготвени за работа


Фризерите, козметичарите, трговците подготвени за работа
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Доколку трендот на намалување на заразени од коронавирус продолжи сопствениците на малите бизнис се надеваат дека ќе почнат нормално да работат. Досега евидентирале загуби, но сметаат дека во периодот пред нас ќе имаат можност да надоместат за изгубеното, преземајќи ги сите ризици од работењето.

Категории

XS
SM
MD
LG