Достапни линкови

Виртуелна демократија


Виртуелна демократија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Поради мерките за физичко растојание, законодавците се обидуваат да работат од дома. Дел од нив се соочуваат со технички проблеми.

XS
SM
MD
LG