Достапни линкови

Приказни на медицинските лица во првите редови


Приказни на медицинските лица во првите редови
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Доктори и медицински сестри кои лекуваат пациенти заболени од КОВИД-19 се соочуваат со долги работни смени, емотивни потешкотии од бројот на смртни случаи и стравот од заразување.

Категории

XS
SM
MD
LG