Достапни линкови

Ахтара, жена со лузни на лицето


Ахтара, жена со лузни на лицето
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00
Директен линк

По повод Меѓународниот ден против насилството врз жените ви ја пренесуваме приказната на Ахтара, Таа е жртва на напад со киселина од човек кого таа одбила да го земе за сопруг. Пред да ја побара за жена тој го убил нејзиниот сопруг.

Категории

XS
SM
MD
LG