Достапни линкови

Американска донација за побезбедни граници


Американска донација за побезбедни граници
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Граничната полиција и Царинската управа добија американска донација во опрема вреднa 479 илјади долари, со која ќе им се олесни работата.

Категории

XS
SM
MD
LG