Достапни линкови

Груевски на средба со Расмусен


Архива
Македонскиот премиер Никола Груевски, како што е најавено во Брисел, денеска во седиштето на НАТО ќе се сретне со генералниот секретар на Алијансата Андерс Фог Расмусен. Премиерот Груевски ќе има и обраќање во Североатлантскиот совет.
XS
SM
MD
LG