Достапни линкови

Ерупција на судирите во Каиро


Ерупција на судирите во Каиро
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00
Директен линк

На плоштадот Тахрир се судрија анти владините демонстранти и подржувачите на Претседателот Хосни Мубарак

Категории

XS
SM
MD
LG